O nas

SPORTWOOD - Drewniany sprzęt do ćwiczeń sportowych.

Marka SPORTWOOD powstała z połączenia dwóch naszych pasji: SPORTU – jako dbałości o formę i tężyznę fizyczną oraz miłości do DREWNA – jako wspaniałego i wszechstronnego materiału do dekoracji wnętrz. Staramy się tworzyć stylowy i trwały sprzęt fitness, który oprócz wysokiej jakości wykonania świetnie prezentuje się w Twoim domu, klubie fitness lub sali do jogi. Łatwiej i milej trenuje się podczas codziennych obowiązków utrzymując regularność ćwiczeń i notując zadowalający postęp.

Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości litego drewna, głównie bukowego pozyskanego wyłącznie z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony w Polsce i Europie Środkowej. Nasz zakład produkcyjny usytuowany jest w Polsce niedaleko Krakowa, a siedziba, dział rozwoju i magazyn w Krakowie. Przywiązujemy wielką uwagę do poszanowania środowiska naturalnego. Przetwarzamy praktycznie cały materiał drewniany, a pozostałości poprodukcyjne wykorzystujemy do wytwarzania energii. Korzystamy również z energii elektrycznej pozyskanej z paneli fotowoltaicznych zasilając nasze maszyny produkcyjne wydajniej i niskoemisyjnie. Każdy element naszego sprzętu do ćwiczeń wytwarzany jest ręcznie. Łączymy klasyczny rzemieślniczy styl obróbki drewna z nowoczesną technologią maszynową uzyskując stałą, wysoką jakość naszych produktów.

Działając pod marką SPORTWOOD dążymy do utrzymania jak najwyższej jakości i rozwoju wzornictwa naszych produktów, kładąc duży nacisk na wybór naturalnych i zrównoważonych materiałów.

Drewno to piękny, naturalny surowiec. Wykonane z niego produkty mogą różnić się kolorem i fakturą powierzchni nadając każdemu niepowtarzalny, jednorazowy styl. Nasi klienci mają świadomość, tego że lite drewno z czasem może naturalnie ciemnieć lub zmieniać wybarwienie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl