Drabinki

DRABINKI DREWNIANE SPORTWOOD  
| TRENINGOWE | GIMNASTYCZNE | REHABILITACYJNE | FITNES | JOGA |

SW Classic

Drabinki z serii SPORTWOOD Classic cechują się solidnym wykonaniem i klasycznym ponadczasowym designem. Ich projekt to klasyczna forma drabinek gimnastycznych, którą znacie z większości sal gimnastycznych. Drabinki SW Classic przeznaczone są dla tych, którzy cenią minimalizm w formie i bezkompromisowość w jakości wykonania.

SW Premium

Seria SPORTWOOD Premium cechuje się niestandardowym sposobem wykonania, wysoką jakością oraz ogromną wytrzymałością. Jako jedne z nielicznych drabinek na rynku są skręcane od przodu. Dzięki takiej budowie są dużo sztywniejsze od innych konstrukcji. Pozwala to na tworzenie drabinek potrójnych, poczwórnych, a nawet pięciopolowych. Sposób mocowania jest stabilniejszy i dużo łatwiejszy. Wystarczy przykręcić tylne belki drabinki bezpośrednio do powierzchni ściany bez używania dodatkowych kątowników. Drabinki SW Premium przeznaczone są dla tych, którzy cenią bezpieczeństwo, wytrzymałość, doskonałą formę i znakomitą jakość wykonania.

SW Style

Seria SPORTWOOD Style cechuje się niecodziennym designem. Projekt odbiega od projektów klasycznych drabinek gimnastycznych. Koniec z kompromisami. Teraz drabinka może być najważniejszym elementem wystroju Twojego wnętrza. Drabinka SW Style przeznaczona jest dla tych, którzy cenią formę, i to nie tylko fizyczną.

WSZĘDZIE TAM GDZIE CHCESZ

Drabinki SPORTWOOD przystosowane są do montażu w każdym pomieszczeniu Twojego domu i mieszkania - w pokoju, salonie, piwnicy czy garażu. Pozwalają utrzymać kondycję fizyczną na najwyższym poziomie, bez wychodzenia z domu! Mogą być również stosowane jako profesjonalny element wyposażenia w klubach fitness, w salach gimnastycznych, w halach sportowych, a także w gabinetach rehabilitacyjnych!

TRZYMAJ FORMĘ

Wielofunkcyjne drabinki SPORTWOOD to idealny sprzęt do wykonywania całej gamy ćwiczeń gimnastycznych, rozciągających i relaksujących, które pobudzą wszystkie mięśnie Twojego ciała. Dzięki różnorodności ćwiczeń, na które pozwalają drabinki treningowe, możesz w harmonijny sposób kształtować swoje ciało i wzmacniać poszczególne jego partie. Umożliwiają zwiększenie zakresu ruchu w stawach, pomagają ukształtować prawidłową postawę. Są odpowiednie dla dzieci, młodzieży, dorosłych i osób w podeszłym wieku na każdym poziomie zaawansowania i wytrenowania. Pozwalają ćwiczyć samodzielnie, wykorzystując naturalne predyspozycje Twojego ciała lub przy użyciu dodatkowych elementów np. taśm TRX, gum oporowych, piłek, mat, ławek. Drabinki przeznaczone są do ćwiczeń ogólnosprawnościowych, wytrzymałościowych i treningu fitness. Doskonale sprawdzą się również przy ćwiczeniach korekcyjno – rehabilitacyjnych.

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Drabinki marki SPORTWOOD wykonane są w całości z najlepszej jakości, selekcjonowanego drewna bukowego. Wszystkie elementy są kilkukrotnie lakierowane i szlifowane co gwarantuje wysoką wytrzymałość oraz doskonałą estetykę. Drewniane powierzchnie – szczególnie drążki – są zmatowione, nie polerowane, co zapewnia mocny i skuteczny chwyt. Wszystkie nasze produkty są zgodne z polskimi i europejskimi normami bezpieczeństwa. Montowane stabilnie do ściany, pozwalają na bezpieczny i wydajny trening.

SPORTWOOD - Drewniany sprzęt do ćwiczeń sportowych. Drabinki gimnastyczne / rehabilitacyjne z drewna bukowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl