Wioślarz wodny WaterRower został wynaleziony przez Johna Duke'a w 1988 roku. Amerykański wioślarz kierował się ideą by trening na urządzeniu wioślarskim, jak najdokładniej symulował na suchym lądzie, warunki występujące na wodzie. Ponadczasowy urok i prestiż: wioślarz WaterRower otrzymał nagrodę PlusX za wyjątkowy design i był również jedynym sprzętem sportowym wystawionym w londyńskim Design Museum. Wioślarze WaterRower produkowane są z najwyższą starannością o szczegóły i pasją trwającą od ponad 25 lat. Wioślarze WaterRower efektownie prezentują się we wnętrzu domu, w biurze czy w studio fitness.

Nazwa NOHRD pochodzi od miejsca lokalizacji naszej firmy: nasz dom znajduje się w północnych Niemczech, przy czym „NOH” odnosi się do naszego hrabstwa Nordhorn, a „D” oznacz Deutschland, a zatem: „Made in Germany”.

Każdy kawałek naszego sprzętu do ćwiczeń wykonanego z drewna jest wytwarzany ręcznie w naszym zakładzie produkcyjnym. Połączenie klasycznego rzemiosła i precyzyjnej technologii maszyn zapewnia najlepszą jakość i stały postęp. Kładziemy duży nacisk na poszanowanie środowiska naturalnego, nasze drewno przetwarzamy w 100% - nie ma odpadów.

WaterRower Ltd. istnieje w Niemczech od 1994 roku. W 2005 roku w naszej siedzibie w Nordhorn w Dolnej Saksonii powstał zakład produkcyjny NOHRD, projektujący i produkujący wysokiej jakości sprzęt fitness z drewna. Wraz z dobrze znanymi wioślarzami wodnymi WaterRower, zostały wprowadzone na rynek nowe urządzenia WaterWorkx. Wkrótce pojawiły się kolejne produkty NOHRD: WeightWorkx, WallBars, SwingBells i WaterGrinder. W 2013 roku SlimBeam został zaprezentowany branży fitness, szybko otrzymując niemiecką nagrodę PlusX za wysoką jakość i design!

NOHRD stawia na wysoką jakość, wzornictwo i ciągły rozwój, a największy nacisk kładziony jest na wybór naturalnych materiałów.

Waterrower | NOHRD

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl